м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
067 113 42 54 Цілодобова консультація
Клініка відновної та психосоматичної медицини

Про нас

Пацієнти обирають нашу клініку завдяки високому рівню професіоналізму та підходу до кожного індивідуально. Ми пропонуємо якісне лікування, сприяючи покращенню психічного здоров'я та благополуччя наших клієнтів.
067 113 42 54

Відкриття нашої приватної клініки відбулося 2007 року в Києві, і вона була схожа більше на звичайний офіс, ніж на медичний центр. Але завдяки гарній роботі лікарів і привітного персоналу, в клініку звернулася не одна сотня людей не тільки з Києва, а й з інших міст і навіть країн. На сьогоднішній день наші медичні центри, це сучасні стаціонари, які забезпечують комплексне лікування безлічі психічних захворювань.

Отже ми стали надійним місцем лікування, розвиток якого не стоїть на одному місці.

Для рідних і близьких людини, якамає розлади психіки, дуже важливо знайти хорошу клініку. На жаль, від державних медичних центрів рідко залишається гарне враження, тому приватні клініки стають найкращим варіантом для реабілітації психічно хворого.

Умови перебування в психіатричній клініці

Хоч подібні клініки з'явилися в нашій країні не дуже давно, вони все одно вже встигли завоювати популярність серед людей, які хочуть допомогти близькій людині і забезпечити для неї спостереження висококваліфікованого лікаря. Саме перебування в стаціонарі є досить комфортним і сприятливим, а всі лікарі мають досвід роботи із захворюваннями подібного типу і завжди готові надати всю необхідну допомогу.

Ще одним важливим фактом є наявність збалансованого харчування і дієтичного меню, якщо таке необхідно. Розташування клініки також дуже зручне і відмінно підходить для того, щоб родичам провідати хворого.

Причини звернутися в наші клініки

Безсумнівно у всій Україні існує безліч і інших клінік, проте саме в нашій установі можна знайти велику кількість переваг, наприклад:

  • для кожного пацієнта знайдеться час;
  • постійно забезпечується збалансоване харчування;
  • постояльці клініки можуть відвідувати цікаві гуртки;
  • лікарі завжди готові надати медичну допомогу.

У нашому медичному центрі увага і турбота постійно оточують всіх пацієнтів, що дуже необхідно при лікуванні психічних захворювань. А досвідчені співробітники і обладнані всім необхідним приміщення зможуть забезпечити безпеку і комфорт постояльців. Таким чином, немає ніяких причин для занепокоєння за близьких, які знаходяться в нашій клініці, адже ми постійно стежимо за якістю медичного обслуговування та підтримуємо найбільш сприятливі умови для перебування в стаціонарі.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Психотерапевт, психолог-аддиктолог Дата:
Працюємо з кожним пацієнтом індивідуально!
Ми багато років працюємо в цій сфері, і знаємо як складно переконати деяких пацієнтів. Наші психологи надають необхідну підтримку в мотивації на лікування хворому та його близьким
personnel
Лікарі клініки Рідні Люди висококваліфіковані спеціалісти, які працюють вже багато років і надают підтримку не тільки хворим але й їх близким.
Маючи високу медичну кваліфікацію, наші лікарі є експертами в своїй галузі.
067 113 42 54