м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
067 113 42 54 Цілодобова консультація
Клініка відновної та психосоматичної медицини

Як вибрати психіатричну клініку

Рекомендації щодо вибору приватної психіатричної клініки. Приватна психоневрологічна клініка РІДНІ ЛЮДИ, консультація психіатра
067 113 42 54

Якщо ви або близька вам людина зіткнулися зі складністю психічного захворювання, не варто зневірятися. Абсолютно у будь-якій життєвій ситуації можна знайти вихід. І душевні хвороби є винятком. Платна психіатрична клініка – це справді надійний варіант, як відновити своє психічне здоров’я при багатьох душевних недугах: шизофренії, різних розладах особистості, нав’язливих станах або навіть астенічному синдромі. Проте довіритися фахівцям буває не просто. Щоб лікування було дійсно ефективним, необхідно грамотно підійти до вибору не тільки лікаря, а й самої клініки. На що варто звертати увагу при виборі тієї чи іншої установи?

Приватні психіатричні клініки та їх переваги

Існує низка факторів, на які варто звертати увагу при виборі тієї чи іншої медичної установи. Кожен з них дуже важливий, щоб досягти бажаного результату та мати можливість насолоджуватися життям. Насамперед – це:

  1. Матеріальне обладнання клініки. При цьому слід враховувати абсолютно всі сфери лікувального закладу. Це стосується і рівня комфорту в палатах, і рівня медичного оснащення. Якщо говорити про кімнати, вони повинні мати приємну колірну гаму, бути оснащені всім необхідним для нормального перебування (телевізор, холодильник, зручне ліжко і багато іншого). Дуже важливо, щоб пацієнт не відчував, що він перебуває у лікарні. Приватний психіатричний стаціонар більше має нагадувати затишну кімнату, в якій приємно прожити певний період.
  2. Дуже важливо приділити належну увагу безпосередньо методам лікування, які застосовуються в клініці. Визначено, що сучасне лікування психіатричних хвороб ґрунтується на сучасних методиках. Наука не стоїть дома, а розвивається щодня. Винаходять нові методики, які здатні повернути до нормального життя навіть тих пацієнтів, від яких інші лікарі відмовляються. Вже давно минув той час, коли пацієнта напихали всілякими лікарськими препаратами, що пригнічують у ньому різні емоції, включаючи агресію, буйство або навіть депресивний стан, і перетворюючи його на безвільну істоту. Звичайно, терапія за допомогою медикаментів має місце. Однак, все більше прогресивних методик ґрунтуються на комплексному лікуванні із застосуванням психотерапії та інших видів лікування душевнохворих.
  3. Тісний зв’язок та активна робота з родичами та близькими людьми пацієнта дає свої результати. Якщо ми говоримо про якісне лікування, то далеко не останнє місце приділяється психологічній роботі із сім’єю хворого. Особливо це важливо при роботі з дітьми та підлітками. Так, рідним даються докладні вказівки про те, як слід поводитися в тих чи інших ситуаціях, як продовжувати реабілітаційну роботу в домашніх умовах, а також що робити, якщо у пацієнта трапляється рецидив захворювання або йому стає гірше. Дуже часто трапляється так, що рідним та близьким хворого самим потрібна психотерапевтична допомога. Особливо при таких недугах, як наркоманія, алкоголізм, шизофренія та деякі інші хвороби.

Як зрозуміти, що людині потрібне лікування психіатричних захворювань?

Дуже багато хто впевнений, що так чи інакше, а в їхньому житті присутні ознаки депресії, розладів сну та деяких інших захворювань психічного характеру. І що ж робити? Брати ноги в руки та бігти на прийом до психіатра? Спочатку варто розібратися, за яких обставин допомога психіатра справді необхідна.

Найчастіше багато епізодичних симптомів психіатричних хвороб, наприклад, безсоння або знижений настрій, не є ознаками душевних хвороб. Однак, якщо все посилюється і симптоми стають постійними – слід бити на сполох.

Коли близькі та рідні починають помічати в людині якусь неадекватність у поведінці чи висловлюваннях, дуже важливо докласти максимум зусиль і умовити його звернутися за допомогою. Важливо розуміти, що кожна людина оцінює свій стан та стан свого близького виключно суб’єктивно. Проте, з клінічної погляду картина може у корені відрізнятися. Лікування психічних розладів проводиться суворо під наглядом кваліфікованого фахівця.

Психіатрична клініка “РІДНІ ЛЮДИ” націлена на результат та справді зацікавлена у тому, щоб максимально ефективно допомогти кожному своєму пацієнтові. Дуже важливо, щоб психічно хворі люди перестали являти тягар чи навіть загрозу для себе чи своїх близьких. Тим не менш, дуже важливо, щоб вони змогли повернутися до свого звичного способу життя, а не переживали весь тягар хвороби.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Психотерапевт, психолог-аддиктолог Дата:
Працюємо з кожним пацієнтом індивідуально!
Ми багато років працюємо в цій сфері, і знаємо як складно переконати деяких пацієнтів. Наші психологи надають необхідну підтримку в мотивації на лікування хворому та його близьким
personnel
Лікарі клініки Рідні Люди висококваліфіковані спеціалісти, які працюють вже багато років і надают підтримку не тільки хворим але й їх близким.
Маючи високу медичну кваліфікацію, наші лікарі є експертами в своїй галузі.
067 113 42 54