м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
м. Голосіївська
м. Київ, вулиця Старонаводницька 13а.
067 113 42 54 Цілодобова консультація
Клініка відновної та психосоматичної медицини

Куди звертатися, якщо людина психічно хвора

Що робити, якщо людина психічно хвора. Приватна психоневрологічна клініка РІДНІ ЛЮДИ, консультація психіатра
067 113 42 54

Дуже часто при турботі про своїх близьких ми звертаємо більше увагу на його фізичний стан, адже його показники дуже легко відстежити. Це і температура тіла, і біль, кашель, нежить та багато іншого. При цьому психічне здоров’я залишається поза нашою увагою. Тим не менш, симптоми порушення психіки цілком очевидні і повинні звертати особливу увагу. Їхній внесок у загальний стан людини настільки величезний, що нам обов’язково слід навчитися приділяти їм більшої уваги. А при необхідності зможе допомогти приватна психіатрична клініка, в якій усі фахівці спільно працюють над тим, щоб подарувати людині душевний спокій та позбавити його психічних розладів та нездужань.

Лікування психічних захворювань в Україні

Якщо говорити про психічні розлади в ширшому значенні, то це захворювання душі. Воно безпосередньо пригнічує роботу мозку та нервових клітин. У цьому тіло залишається цілком здоровим фізично. Найгірше, що багато психологічних розладів не піддаються діагностиці на ранніх стадіях. А хворий звертається по допомогу вже на пізніших термінах розвитку хвороби. Тим не менш, чим швидше поставити діагноз і почати лікування в приватній психіатричній лікарні, тим швидше можна впоратися з підступною хворобою, не допускаючи при цьому тяжких і навіть згубних наслідків. Приватна психіатрична клініка (Київ) «РІДНІ ЛЮДИ» допоможе вам впоратися навіть із найважчими станами: депресією, панічними атаками чи навіть шизофренією.

Звісно, в Україні багато хороших не лише приватних, а й державних лікарень. Тим не менш, що стосується сфери психології та психіатрії, то пошуки по-справжньому гідного і грамотного фахівця можуть зайняти багато часу. Справа в тому, що наша країна, на жаль, тривалий час не розвивалася у цьому напрямі. Саме тому кваліфіковані фахівці та лікарі-психіатри, які працюють за сучасними методиками, почали з’являтися порівняно недавно. Якщо вас цікавить лікування психіатричних захворювань, то відмінним варіантом для вас або вашої близької людини стане приватна психіатрична клініка «РІДНІ ЛЮДИ». Саме тут зібрані професіонали своєї справи, які допоможуть не тільки вилікувати ваші психологічні рани, а й позбавити найтяжчих наслідків.

Державна чи приватна психоневрологічна клініка – що вибрати?

Коли мова заходить про лікування психічних захворювань та розладів, багато хто задається питанням, до якого фахівця краще звернутися – психолога, психотерапевта, невролога чи психіатра. Проте, ще одним складним вибором є підбір безпосередньо самої клініки. Багато хто віддає перевагу державним установам, оскільки це дешевше. Проте, практика показує, що лише Приватна психіатрична клініка здатна подарувати пацієнтові не лише належну турботу та медичну допомогу, а й комфортні умови перебування. Особливо якщо ми говоримо про стаціонарне лікування.

Приватна психіатрична клініка (стаціонар) «РІДНІ ЛЮДИ» пропонує комфортні палати, якісне та повноцінне харчування для кожного пацієнта, а також повний медичний контроль, турботу, увагу та розуміння непростого стану людини. Адже кожна людина потребує підтримки. І персонал медичного центру допоможе кожному вилікувати його душу.

Як відбувається лікування психічних розладів у Києві

Звернувшись до приватної клініки «РІДНІ ЛЮДИ» після проведення діагностики людині можуть запропонувати два можливі варіанти лікування – стаціонарний чи амбулаторний. Звичайно, багато хто хоче залишатися вдома в оточенні рідних стін, близьких людей. Однак багаторічний досвід показує, що саме стаціонарне лікування дозволяє прискорити реабілітацію пацієнта завдяки комплексній медичній допомозі та реабілітації із застосуванням найсучасніших методик.

Звичайно, сам процес лікування дуже складний і вимагає втручання великої кількості фахівців, серед яких:

  • психотерапевт;
  • психолог;
  • психіатр;
  • фізіотерапевт;
  • соціальний працівник.

Тим не менш, робота медичного персоналу в комплексі дає можливість налагодити свій душевний стан і вилікувати психічні захворювання набагато швидше та дієвіше. Крім того, у процес лікування неодмінно приєднується сім’я та близьке оточення хворого. З ними працюють досвідчені психологи, які пояснюють, як саме варто поводитися з хворим, щоб допомагати йому на шляху до одужання.

Тільки індивідуальний підхід дозволяє створити правильний та коректний план лікування для кожного окремого пацієнта. А це дозволить, у свою чергу, не лише позбутися небажаних проявів хвороби, а й адаптуватися у суспільстві та звичайному соціумі загалом.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Психотерапевт, психолог-аддиктолог Дата:
Працюємо з кожним пацієнтом індивідуально!
Ми багато років працюємо в цій сфері, і знаємо як складно переконати деяких пацієнтів. Наші психологи надають необхідну підтримку в мотивації на лікування хворому та його близьким
personnel
Лікарі клініки Рідні Люди висококваліфіковані спеціалісти, які працюють вже багато років і надают підтримку не тільки хворим але й їх близким.
Маючи високу медичну кваліфікацію, наші лікарі є експертами в своїй галузі.
067 113 42 54